Madeleine Pyk – en samling F769
118
1248697

Jenny Källman

(Sverige, Född 1973)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 430 EUR
1 310 - 1 640 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Jenny Källman
(Sverige, Född 1973)

"Black Hoodis", 2011

Signerad Jenny Källman på etikett a tergo. Upplaga 1/3. Pigment print, bildyta 70 x 88 cm.

Proveniens

Crystal Gallery, Stockholm.