133
1338278

Örsjö Belysning, "Klubba", golvlampor 1 par, Nybro.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i mässing, justerbar höjd, ca 90-120 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection