202
1338171

Soppslev, silver med träskaft, Moskva 1855.

Soppslev, silver med träskaft, moskva 1855.

Slät, oval med svarvat, svärtat träskaft. Längd 40 cm.

Slitage, bucklor, benknopp saknas.

Utropspris:

2 000 - 3 000 SEK

Klubbat pris:
2 000 SEK
Proveniens

Olle Emanuelsson Collection