33
1338463

Jean Charles Blais

(Frankrike, Född 1956)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Jean Charles Blais
(Frankrike, Född 1956)

Utan titel

Signerad J. Charles Blais. Färgetsning, P. 29,5 x 29,5 cm. Bladstorlek 65 x 50 cm.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection