Madeleine Pyk – en samling F769
88
1341036

Louis Cane

(Frankrike, Född 1943)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89
Louis Cane
(Frankrike, Född 1943)

"Femme dans une chaise"

Signerad Cane och daterad 15.5 1982. Duk 116 x 89 cm.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection