Olle Emanuelsson Collection H063

Visning 1 oktober – 5 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet fre–sön 11–16, mån–tis 11–17
Auktion 6 oktober kl 15.00, Arsenalsgatan 2, Stockholm

Läs mer om auktionen Se den virtuella visningen

Din sökning gav ingen träff just nu.
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1211. Albumblad, två stycken, akvarell och tusch på siden. Qingdynastin, 1700-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK