160
1417995

Kirstine Packalén

(Danmark, Född 1935)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58
Kirstine Packalén
(Danmark, Född 1935)

matta rölakan, ca 271,5 x 163 cm, signerad KP.

Sverige, 1960-tal