202
1409111

Joseph Beuys

(Tyskland, 1921-1986)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Joseph Beuys
(Tyskland, 1921-1986)

Utställningsaffisch, "Stripes from the House of Shaman"

Signerad i blyerts. Utgiven av Anthony d'Offay Gallery, London 1980. 72 x 50 cm.

Tilläggslista

Ej droit de suite.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Collection