BLÅ – Ett livsbo H065

4 föremål
30. Ljuskrona, Rokoko-stil, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
29. Duchesse Brisée, Louis VXI-stil, Frankrike, 1900-tal.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
89. Stolar, 6 stycken, senempire, ca 1800-talets mitt.
Klubbat pris
8 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK