1047
72009

Eilif Peterssen

(Norge, 1852-1928)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Eilif Peterssen
(Norge, 1852-1928)

Fjällandskap med älv

Signerad Eilif P och daterad -24. Duk 80,5 x 71 cm.

Färgbortfall.