1047
72009

Eilif Peterssen

(Norja, 1852-1928)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Eilif Peterssen
(Norja, 1852-1928)

Fjällandskap med älv

Signerad Eilif P och daterad -24. Duk 80,5 x 71 cm.

Färgbortfall.