1048
71997

LJUSSTAKAR,

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LJUSSTAKAR,

ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld brons. Rund fot. Räfflat skaft. Reliefdekor av lyror och blad. Höjd 30 cm.

Igensatta hål efter tidigare lampmontering. Bucklor.