1049
71999

LJUSSTAKAR,

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LJUSSTAKAR,

ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld och patinerad brons. Rund fot. Räfflat skaft. Reliefdekor av blommor. Höjd 28 cm.

En med igensatt hål efter elmontering. Smärre bucklor.