1166
72237

BURK med LOCK,

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
3 200 SEK
BURK med LOCK,

sterling. Borgila, Stockholm 1932. Invändigt förgylld. Kvadratisk med platt lock med öglehandtag. Räfflad kantdekor.7x7, höjd 9 cm.

Slitage.