1215
72323

PORTRÄTTRELIEF,

Utropspris
3 000 SEK
287 EUR
325 USD
Klubbat pris
4 400 SEK
PORTRÄTTRELIEF,

förgylld och patinerad brons.,1800-tal. Karl XIV Johan i medaljong. Monterad på träplatta, svärtad, 14x14 cm.

Träspricka.