136
70263

Henry Redmore

(England, 1820-1887)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Henry Redmore
(England, 1820-1887)

Skepp med fyr samt Vid kusten

2 st. Signerade H. Redmore och daterad 1882. Pannåer resp. 33,5 x 55 cm.