153
70293

KRYDDSKÅP.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
KRYDDSKÅP.

Sverige 1800-tal. Delvis fanerat med valnöt. 14 lådor samt dörr. Uppsvängt genombrutet krön med texten KRYDSKAP. Längd 66, b 27, h 101,5 cm. En liten nyckel medföljer.