Sverige 1800-tal. Delvis fanerat med valnöt. 14 lådor samt dörr. Uppsvängt genombrutet krön med texten KRYDSKAP. Längd 66, b 27, h 101,5 cm. En liten nyckel medföljer.
×
Log in
Could not log in