152
70291

KARUSELLBORD.

4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Hammer price
12 500 SEK
KARUSELLBORD.

England 1800-tal. Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Rund delvis skinnklädd skiva. Fyrdelad centralfot på trissor. I sargen lådor. Diam 126, höjd 78 cm.