276
70533

BORD,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
5 600 SEK
BORD,

Art Déco, Sverige, sannolkit 1920-tal. Rektangulärt, svartlackerat med palisanderbårder runt sargen, ben med silverfärgade detaljer.Längd 92 cm, bredd 52 cm, höjd 66 cm.

Smärre slitage.