277
70535

BORD,

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
800 SEK
BORD,

björk, Sverige 1930-tal. Bonad björk, runt med tidskriftshylla. Diameter 80 cm, höjd 64 cm.

Smärre skador och slitage.