318
70619

MATBORD.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
MATBORD.

England, 1800-tal. Mahogny och mahognyfaner. Tre delar (längd 65+62,5+55,5). Svarvade ben. Tre iläggsskivor av mahogny (66x2 +67 cm). Total längd 382 cm, höjd 72, bredd 142 cm.

Mässingsklämmor saknas. Lagningar.