322
70587

Carl Brandt

(Sverige, 1871-1930)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Carl Brandt
(Sverige, 1871-1930)

Parklandskap med figurer

Signerad C. Brandt och daterad 1915. Duk 97 x 128 cm.