322
70587

Carl Brandt

(Sverige, 1871-1930)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Carl Brandt
(Sverige, 1871-1930)

Parklandskap med figurer

Signerad C. Brandt och daterad 1915. Duk 97 x 128 cm.