331
70585

Karl Cederberg

(Sverige, 1861-1904)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
14 500 SEK
Karl Cederberg
(Sverige, 1861-1904)

Sommarlandskap med flanörer

Signerad K. Cederberg och daterad -89. Duk 50 x 66 cm.