364
70687

BORDSPENDYL.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
BORDSPENDYL.

Senempire. Förgylld och patinerad brons. Författande filosof. Vitemaljerad urtavla med otydlig signatur. Bredd 40, höjd 49 cm. Pendel medföljer.

Smärre emaljskador.