364
70687

BORDSPENDYL.

10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Hammer price
10 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
BORDSPENDYL.

Senempire. Förgylld och patinerad brons. Författande filosof. Vitemaljerad urtavla med otydlig signatur. Bredd 40, höjd 49 cm. Pendel medföljer.

Smärre emaljskador.