45
70025

PARFYMFLAKONG,

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
291 - 484 EUR
333 - 554 USD
Klubbat pris
1 400 SEK
PARFYMFLAKONG,

glas och vit marmor, 1800-tal. Konande oktogonal i blått glas med gulmetallsmontering. Pip. På profilerad sockel av vit marmor. Höjd 10 cm.

Små skador.