473
70881

Vilhelm Georg Groth

(Danmark, 1842-1899)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
7 800 SEK
Vilhelm Georg Groth
(Danmark, 1842-1899)

Skymningsfiske

Signerad Vilhlm Groth och daterad 1874. Duk 80 x 127 cm.

Skador, lagningar