Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
497
70929

TOILETTEBORD.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
2 400 SEK
TOILETTEBORD.

1800-tal. Fanerat med valnöt. Rak form. Utfällbara lådpartier. Inredning med fack och lådor. Uppfällbar skiva med spegel. Bredd 52,5, djup 39, höjd 80 cm. Nyckel medföljer.

Skador, ojämnt blekt, några beslag saknas.