Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
497
70929

TOILETTEBORD.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Vasarahinta
2 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
TOILETTEBORD.

1800-tal. Fanerat med valnöt. Rak form. Utfällbara lådpartier. Inredning med fack och lådor. Uppfällbar skiva med spegel. Bredd 52,5, djup 39, höjd 80 cm. Nyckel medföljer.

Skador, ojämnt blekt, några beslag saknas.