549
71029

SIDEBOARD.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
SIDEBOARD.

Regency. Fanerat med mahogny och lönn. Beslag av mässing. Rektangulärt med rundade hörn. Fyra lådor. Inläggningar av stiliserade växter. Längd 155, djup 75, höjd 98 cm. Nyckel medföljer.

Senare beslag, fanerlagningar, smärre fanerskador.