624
71183

Carl Brandt

(Sverige, 1871-1930)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
9 600 SEK
Carl Brandt
(Sverige, 1871-1930)

Vinterlandskap

Signerad C. Brandt och daterad 1922. Duk 90,5 x 125 cm.