655
71235

FIGURIN,

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
4 200 SEK
FIGURIN,

lapis lazuli, Kina. "Doctor´s lady". Längd 18,5 cm.

Obet kantnagg.

Proveniens

Urmakaren Ingvar Månsson, Malmö