666
71255

MATTA.

Utropspris
4 000 SEK
349 EUR
365 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
MATTA.

Semiantik Malajir. Mörkblå botten med polykroma medaljonger, påfåglar och blommor. Benvit huvudbård med blomrankor. 312x153 cm.

Något slitage, fläckar, smärre skador, liten lagning. Kortsidorna saknar några knutrader.

Some wear, stains, minor damages, one small repair. The ends have a few rows of knots missing.