665
71253

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

MATTA.

"Choosen love" Signerad R Indiana och numrerad 177/300 på tygetikett samt signerad R Indiana i mattan. Handtuftad matta 183x183 cm.

Signed R Indiana and numbered 177/300 on label verso and signed R Indiana in the carpet. Hand tufted carpet 183x183 cm.