664
71251

GRÄDDSNÄCKA,

Utropspris
8 000 SEK
697 EUR
730 USD
Klubbat pris
8 800 SEK
GRÄDDSNÄCKA,

silver. Svenska stämplar 1763. Invändigt förgylld. Dekor av sneda godroner. Fyra fötter. Bladornerad hänkel. Längd 16 cm.