67
70129

BAROMETER,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
BAROMETER,

banjomodell, 1800-tal. Märkt De Marc Saunton? Mahognyfanerad med linjeornering. Höjd 93,5 cm.

Fanerskador.