828
71567

MATTA.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
MATTA.

Semiantik Kashgai. Mörkblå botten med polykroma medaljonger och stiliserade blommor. Benvit huvudbård med bladranka. 354x233,5 cm.

Ställvis slitage, fläckar, lagningar.

Partly worn, stains, repairs.