837
71585

TALLRIKAR,

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
TALLRIKAR,

3 st, porslin Ludwigsburg 1700-tal. Runda med polykrom dekor av blommor (2) samt fåglar (1). Guldkant. Diam 23 cm.

Lagning.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

263A. Lena Cronqvist, "Den röda tråden".
Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
Budhistorik
680 000

ditt bud
Aktuellt bud:
680 000 SEK