838
71587

TALLRIK,

Utropspris
1 000 SEK
88 EUR
92 USD
Klubbat pris
600 SEK
TALLRIK,

fajans. Rörstrand daterad 1762. Rund med dekor i blått av borstnejlika. Diam 22,5 cm.

Sprickor, nagg.