837
71585

TALLRIKAR,

Utropspris
1 500 SEK
143 EUR
163 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
TALLRIKAR,

3 st, porslin Ludwigsburg 1700-tal. Runda med polykrom dekor av blommor (2) samt fåglar (1). Guldkant. Diam 23 cm.

Lagning.