849
71611

POTPURRIURNOR med LOCK,

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
POTPURRIURNOR med LOCK,

två stycken, blått glas. Göteborgs glasbruk, omkring 1800. Balusterformade med toppigt lock samt vit kant. Höjd 38 cm.

Skador, lagningar. (2)