924
71823

SPELBORD.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
6 200 SEK
SPELBORD.

Sengustavianskt. Fanerat med mahogny. Rektangulär fällbar skiva på raka ben. Bredd 88, djup 44, höjd 78 cm.

Lagning.