924
71823

SPELBORD.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
6 200 SEK
SPELBORD.

Sengustavianskt. Fanerat med mahogny. Rektangulär fällbar skiva på raka ben. Bredd 88, djup 44, höjd 78 cm.

Lagning.