93
70181

VAS,

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Klubbat pris
VAS,

Vicke Lindstrand, "Lutan", Kosta 1951-52. Graverad och slipad dekor. Signerad LG 165 samt etsad signatur LINDSTRAND KOSTA. Höjd 25 cm.

Obetydlig stötskada samt repor.