952
71873

FÄLLBORD.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
FÄLLBORD.

England 1700-tal. Rund fällbar skiva på tredelad centralfot med tassfötter. Diam 95, höjd 67 cm.

Lagningar, fottrissor saknas.