962
71887

SALONGSBORD.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
SALONGSBORD.

Karl Johan-stil. Fanerat med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Bronserade konsoler och tassfötter. Rund skiva. I sargen fyra lådor. Diam 95,5, höjd 76 cm.