114
76141

BORD, s.k. breakfast table. England 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Fanerat med mahogny. Fällbar rektangulär skiva med rundade hörn. Fyrdelad centralfot på tassfötter med trissor. Längd 127, bredd 91, höjd 71 cm.

Smärre slitage.