126
76191

SEKRETÄR. Karl Johan.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
SEKRETÄR. Karl Johan.

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Svagt pylonformad med utskjutande krön. Fyra lådor. Skrivinredning bakom klaff. Bredd 98, djup 55, höjd 139 cm. Nycklar medföljer.

Fanerskador, fotdel saknas.