1665
88929

WEEKENDBAG, Christian Dior. 1980-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Monogrammönstrad canvas i blått. Blå skinndetaljer. Längd 55, höjd 26 cm.

Visst slitage.

Tilläggslista

Tilläggsinformation: Necessär ingår.

Necessär ingår.